Szkolenie „Jak zostać psychoterapeutą”

Jak co roku o tej porze, zaczynamy rekrutację do kolejnej edycji naszego szkolenia „Jak zostać psychoterapeutą”.

Zapraszamy wszystkie osoby, które wiążą swoją przyszłość zawodową psychoterapią, a także te, które myślą o tym, ale się wahają. Nasze szkolenie daje szansę na poznanie od strony praktycznej wszystkich podstawowych aspektów zawodu psychoterapeuty.

Doświadczeni, certyfikowani psychoterapeuci i superwizorzy oraz psychiatrzy z zespołu Pracowni Terapii i Rozwoju prowadzą zajęcia warsztatowe. Zapraszamy również do udziału w zebraniach klinicznych naszego zespołu.

Uczestnicy mają szanse poznać własne predyspozycje i ograniczenia do uprawiania tego zawodu, dowiadują się o możliwych kierunkach na drodze szkolenia i rozwoju zawodowego, integrują się ze środowiskiem, stawiają pierwsze kroki ku praktyce w ramach udziału w symulacjach sytuacji terapeutycznych.

Prowadzący zajęcia proponują literaturę, która może być ciekawą ilustracją teoretyczną poruszanych zagadnień. W ramach zajęć korzystają z rozmaitych, ciekawych form przekazywania wiedzy – prezentacji multimedialnych, analizy fragmentów filmów fabularnych i szkoleniowych, analizy nagrań wideo samych uczestników szkolenia w trakcie ich pracy warsztatowej.

Szkolenie organizuje i koordynuje certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Karolina Szczęsna-Czernuszczyk.

Żeby dać próbkę tego, co oferujemy, zapraszamy na spotkanie w Księgarni Psyche, 4 czerwca o godz. 18.00.

Karolina Szczęsna-Czernuszczyk

Karolina Szczęsna-Czernuszczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *